Chcete sa uzdraviť jednoducho pohybom?

A pritom cvičiť minimálne o polovicu menej ako ostatní, ale s dlhodobým účinkom.

Môj kurz nie je len o cvičení.

Je to šanca získať nové pohybové návyky a zmeniť svoj životný postoj.

Naučiť telo byť zdravé!

PREDTÝM, AKO SI POZRIETE VIAC, ODPOVEDZTE  PROSÍM NA TIETO OTÁZKY

 • Potrebujete posilniť svaly a zároveň sa zbaviť bolestí ?
 • Neviete sa na nič poriadne sústrediť?
 • Netušíte čo sa s vaším telom deje a prečo vás neposlúcha?
 • Neviete sa k cvičeniu donútiť ?
 • Stokrát ste si povedali, že od zajtra začnete, ale vždy ste to vzdali?
 • Kvôli bolestiam chrbta a kĺbov necvičíte, ale cítíte, že by ste mali začať niečo robiť ?
 • Nemáte príliš veľa času na cvičenie?
  Text odrážky

Toto všetko mám za sebou

Som Jana Bernáth, mám 58 rokov a keby ste sa ma dnes opýtali, aké obdobie svojho života práve prežívam, tak vám poviem, že to najlepšie. Mám ohromnú silu a chuť učiť sa a tvoriť nové veci. Moja práca ma neskutočne baví. Povinnosti neodkladám a vôbec ma neunavuje ich robiť. No a samozrejme každý deň cvičím, chodím a behám a to bez nútenia .   

MYSLÍTE SI TEDA, ŽE POTREBUJETE ZAČAŤ CVIČIŤ ?

A KEDY, AK NIE TERAZ?

Chcete chodiť cvičiť ku nám?

Chcete cvičiť doma ?

Čítajte ďalej 👇👇👇

Vedeli ste, že pravidelný pohyb, teda prirodzená svalová činnosť chráni mozog pred neurodegeneratívnymi ochoreniami ako napríklad Alzheimerova choroba? Je vedecky dokázané, že svalová činnosť pôsobí priamo na rozvoj mozgovej kôry a hippocampu. Tak ako sa rozvíjajú v správnej funkcií svaly, rovnako sa rozvíjajú aj tieto časti mozgu.

Nemusíte byť atlétom, či fitnesskou. Dobrá správa je, že ak budete cvičiť aspoň 3 až 4 krát do týždňa, nemusíte sa báť svojej staroby. 

A keď svalová práca dokáže toto, tak je úplne jasné, že ostatné orgány budú reagovať na svalové cvičenie podobne.

Ak začnete 15 minútami denne, vaše telo sa začne uzdravovať. Jednoduché, však?

Pani Janku som oslovila a navštívila po dvoch mesiacoch bolestí v oblasti krížov. Mala som vysunutú platničku tak, že mi lekári odporučili vyriešiť to operáciou. Neurobila som to. Začala som cvičiť. Už po prvých dňoch cvičenia som cítila veľkú úľavu, dokonca som prestala brat tablety od bolesti...pre mňa to bol malý zázrak a ten pokračuje z týždňa na týždeň pri pravidelnom cvičení. Cvičim doma ráno a večer po 15 minút a okrem toho cvičím aj v práci cez prestávky 5-10minút. Jana mi pomohla aj s očistou tela, keďže som v poslednom období užívala veľa liekov a infúzií od bolesti. Upravilo sa mi aj trávenie a celkovo sa cítim oveľa lepšie. Ako bonus pre mňa je, že vážim menej, čo som ani nečakala 👍... Ešte mám veľa práce na sebe, ale som veľmi vďačná za trpezlivosť a ľudský prístup.
Henrieta Čejteiová

Svaly sú uspôsobené hlavne k prirodzenému pohybu ako je chôdza, prípadne beh. Vtedy dokážu spolu kooperovať a nedôjde k zbytočnému preťažovaniu.

Znamená to teda, ak začnete svoje svaly používať správne a zapojíte ich do prirodzených pohybových aktivít, celé vaše telo bude tiež fungovať správne a začne sa uzdravovať.

Potiť krv v posilke a čakať, že vám to vystrie boľavý chrbát, je rovnako nezmyselné, ako obliecť si o číslo menšie tričko a očakávať, že tým schudnete.

Vyčerpávajúce ťahanie činiek vaše svaly devastuje.

Tým, že svoje telo unavíte, ho nespravíte silnejším.

Ani svoj žalúdok neposiľňujete tým, že mu dávate veľké porcie ťažkých jedál!

Zabudnite na mýtus, že cvičenie musí byť ťažké, aby fungovalo.

Dobrá správa je, že existuje jednoduché a efektívne cvičenie, ktoré vás vráti späť do hry a to celé môže trvať o polovicu kratšie, ale s dlhodobým účinkom.

Naše telá sú stavané na chôdzu, beh, či prácu vonku, nie na sedenie vnútri.

Sme určení k tomu aby sme sa hýbali!

Skúste to robiť jednoduchšie a efektívnejšie cvičením

ktoré, neunavuje vaše telo a svaly ho už poznajú, stačí im  pripomenúť

O Jane Bernáth som sa dozvedel od mojej lekárky MUDr Vomastovej z neurológie v Trnavskej nemocnici. Mal som veľké bolesti chrbta, hlavne medzi lopatkami a ľavou rukou som ťažko pohyboval. Bol som po úraze a operácií.. Mal som tiež srdcové arytmie. Po prvom týždni cvičenia bolesť medzi lopatkami ustupovala a nemusel som brať lieky od bolesti. Dokonca aj arytmie zmizli. Toto cvičenie nie je ťažké, ale treba ho robiť správne. Cvičím každý deň doma, alebo aj v práci. Teraz mám 55 rokov a tie roky čo som sa trápil s bolesťami a už som ani nedúfal že by mi niečo mohlo pomôcť... Naozaj neviem čo by so mnou bolo ďalej.
Jozef Kobela
Pred cvičením som už neverila, že budem môcť ešte niekedy bez tabletiek fungovať. Cítila som ak mi už nepomôže toto, tak budem v bolestiach a časom asi skončím na vozíku. Po prvom cvičení ma stále prenasledovali moje myšlienky ako to bude. No už po pár týždňoch sa môj stav zlepšoval. Cvičila som od začiatku pravidelne popoludní a večer denne asi 35 minút. Po prvom mesiaci som už videla značné zlepšenie dokonca som si mohla dovoliť 5 dňovú poznávaciu dovolenku a pochodila som každý deň toľko v čo som ani v najlepších snoch nedúfala. Od polovičky septembra do konca decembra som schudla 10 kg. Znížila som dávky inzulínu na liečbu cukrovky asi na polovicu. Upravil sa mi krvný tlak a cítim sa oveľa lepšie, zbavila som sa svojich zlozvykov, hlavne prejedania sa a sladkostí. Každý deň idem na prechádzku. Denne cvičím asi 25 až 30 minút, podľa tvojho programu. Janka za toto všetko a za usporiadanie svojich priorít ďakujem tebe a tvojej trpezlivosti so mnou.
Magda Škvoráková
Kamarát mal podobný problém ako ja. Ostal po úraze pri futbale úplne nepojazdný. Poradil, mi že začal pravidelné cvičenia a veľmi si polepšil. V tom čase ma veľmi bolel chrbát (hlavne križe). Mal som tiež stále sa opakujúce bolesti v pravej časti brucha.. Čo ma teší najviac je že bolesti v bruchu úplne zmizli a chrbát ma bolí omnoho menej. V cvičení pokračujem. Čím je takéto cvičenie iné? Neunavuje, práve naopak po cvičení som plný energie a lepšie sa sústredím v práci. Veľa času trávim cestovaním. Dlhé hodiny za volantom a na letiskách. Stačí mi 15 minútové cvičenie a som opäť rozhýbaný. Naučiť sa správne cvičiť bolo pre mňa zo začiatku ťažké, ale Jana vždy vedela nájsť spôsob ako ma navigovať, aby som cvik pochopil a dobre zacvičil. Dáva mi rady nielen pre cvičenie, ale aj ako sa stravovať a na zbavenie sa iných zlých návykov.
Juraj Kučera

Vytvorila som jedinečný Kurz zdravého cvičenia prepojením troch vecí:

Systém špirálne stabilizovaného pohybu

Ak chcete začať prirodzeným pohybom posilniť a ozdraviť svoje telo, treba sa naučiť správne chodiť. Nechať svaly pracovať tak ako je pre ne normálne. Znova si osvojiť prirodzený pohybový vzorec a vyformovať svaly tak, aby to zvládali. Zapojíte všetky svaly rovnomerne, tak aby sa prirodzene v práci striedali a držali telo vzpriamene. Všetko, čo je oslabené, posilní a to, čo je preťažené a skrátené sa uvoľní a natiahne. Vaše svaly sa stanú pevné a pružné, zabezpečia tak zdravie vašich kĺbov, chrbtice a to celé pozitívne ovplyvní funkcie vnútorných orgánov tela. Podliehajú totiž sile Zemskej gravitácie. Jedine pevný rovný postoj ich dokáže udržať v správnej polohe a zaručuje ich správne fungovanie. Bude to len pár cvikov, ktoré budete pravidelne opakovať. Neskôr, tak ako sa vaše telo bude meniť a vyrovnávať budeme pridávať na intenzite a  naučím vás ako kreatívne vytvárať rôzne variácie základných cvikov. A to celé len s jedinou cvičebnou pomôckou, pružným lanom. Vysvetlím vám ako svaly fungujú a spolupracujú. Bude vám to dávať zmysel. Budete presne vedieť prečo cvičíte. Budete vedieť princíp cvičenia používať v činnostiach bežného dňa. A o to v cvičení ide. Funkčnosť cvičenia je daná možnosťou použitia jeho podstaty v živote.

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa kurzu Zdravé cvičenie. Pred pár rokmi som sa cítila dobre keď som cvičila SM. Teraz sa mi sedavou prácou skolióza zhoršila. Mám ledva 30 rokov a bolí ma chrbát. Už po prvom týždni cvičenia vo FB skupine si uvedomujem a viac zapájam svaly pri chôdzi. Cítim, že nohy a zadok spevneli už po prvom týždni cvičenia. Teší ma to. Uvedomila som si že podvedome zapájam viac pravú stranu tela, keď stojím. Pri niektorých činnostiach sa prichytím ze stojím viac na pravej nohe. Je na čom pracovať. Lano je fajn, cvičenie ma celkom bavi. Mala som blokádu v krčnej chrbtici, pri cvičení ma bolel a tŕpol prostredník na pravej ruke, ale po pár dňoch to prešlo, už to nebolí. Nie je to typ cvičenia pri ktorom sa človek zodrie a predsa je efektívne, viditeľne sa spevňuje chrbát aj svaly brucha. A to cvičím len 15 minút ráno a večer. Cítim sa fakt lepšie.
Henrieta Janošťáková

Moja, praxou overená metóda pre udržanie motivácie a radosti z cvičenia


Veľké nadšenie na začiatku väčšinou rýchlo opadne a vystrieda ho lenivosť a nedôvera. Je až neuveriteľné akí dokážeme byť kreatívni vo vymýšľaní dôvodov, PREČO V TOM NEMôŽEME POKRAČOVAŤ.  Viete, že sú to len výhovorky! Práve preto vás hneď na začiatku naučím vysvetlím na jednoduchých príkladoch, ako začať a pokračovať v pravidelnom cvičení a pritom sa nemusieť nútiť. Pretože jedine v pravidelnom cvičení uvidíte výsledky.

Moje trápenie sa začalo pádom z bicykla a nálezom hernie disku C5-6. Keďže som si nechcel nechať vziať radosť zo života ani zo športu bolesťou krčnej chrbtice, tak som začal cvičiť. Mám lepšiu stabilitu, lepšie dýchanie a po cvičení dobrý pocit. Ale nie je to len o cvičení. Zmenil som vďaka motivačným videám aj svoje zlozvyky. Ako odporučenie by som uviedol v skratke to, že čo sa mi zo začiatku zdalo namáhavé a "nasilu" sa pravidelnosťou stalo mojou súčasťou (až na pitný režim - zabúdam piť, ale bojujem). Aj vďaka Vašim motivačným videám sa to dá podstatne ľahšie a s úsmevom a chuťou. Ešte raz ĎAKUJEM! Pri cvičení a ani tesne po cvičení necítim žiadnu bolesť, skôr úľavu a dobre ponaťahované telo. Odkedy cvičím, viac si všímam ako držím telo, ale hlavne sa snažím viac vedome dýchať. Cvičenie je ako pozitívna meditácia - nemyslím na nič 🙂 Po cvičení sa cítim uvoľnený, bez obmedzenia pohybu.
Peter Čabrák

Vedomé prepojenie tela a mysle.

Tam, kde bude vaša pozornosť, bude prúdiť energia. Častá chyba pri cvičení je, že vôbec nevnímate svoje telo. Nevšímate si, ako reaguje. To sa väčšinou stáva, keď premýšľate o niečom inom. Ľudia cvičia hlavne podľa toho, čo vidia, snažia sa cvik len napodobniť.  Ja vás naučím vedomé cvičenie. Budete vnímať presne to, ako sa svaly do cviku zapájajú. Precítite napätia a uvoľnenie. Pošlete do svojho tela svoje vnútorné oko a ním budete presne vidieť a cítiť čo robíte. Takto budete mať istotu, že cvičíte správne.

Keď som začala s cvičením, necítila som sa najlepšie. Brala som lieky proti bolestiam každý deň. Mala som neznesiteľné bolesti krčnej chrbtice a veľmi obmedzený pohyb kvôli pravému kolenu. Rozhodla som sa to zmeniť. Vybrala som si Zdravé cvičenie. Po prvých 2 týždňoch cvičenia vo FB skupine: S pohybom ako takým, je to lepšie, ľahšie sa mi chodí. Hlavu už zdvihnem bez podopretia rukami, ako to bolo pred tým. Dokážem bez problémov vstať z podložky na zemi. Predtým sa to nezaobišlo bez bolestných pukaní v hlave a krku. Pri cvičení necítim bolesti.Takže hodnotím pozitívne! Ide to síce pomaly, ale ide! Bude to dlhá cesta 🙂
Margita Polešenská

V čom to bude iné?

V jednoduchom cvičení si osvojíte princíp fungovania svalov.

Pravidelným opakovaním si vytvoríte nový pohybový model.

Už si nebudete škodiť nesprávnym používaním svojich svalov.

Naučíte sa viac si všímať držanie svojho tela.

Každý deň sa rozhodnete cvičiť.

Zvýši vám to dôveru vo vlastné sily.

Budete motivovaní viac sa počas dňa hýbať.

Zmeníte svoje pohybové návyky a  životný postoj.

Udržíte si pevné zdravie a radosť z pohybu.

Na každý deň sa začnete tešiť.

Všetky cviky sú naozaj veľmi dobre popísané aj ukázané 👌 Oceňujem inštruktáž ohľadne plného dýchania. Bolo to moje slabé miesto.
Janka Šimaljáková

Chcete cvičiť doma ?

Na čo sa môžete tešiť? Ako to bude v kurze prebiehať?

Kurz prebieha v štyroch FB skupinách. Postupne sa do nich pridáte a cvičíte od jednoduchého k zložitejšiemu.

Presne tak, ako sa cvičeniu vaše telo prispôsobuje. V skupinách ostávate natrvalo.

Všetky videá a ich aktualizácie máte k dispozícií neobmedzene.

1. týždeň

Príprava na cvičenie s pružným lanom. Naučíte sa správne dýchať, udržať pozornosť a správne zapojiť dôležité svalové skupiny v jednoduchom pohybe.

2.týždeň

Začíname prvými cvikmi s pružným lanom.  Naučíte sa ako fungujú tzv. spúšťače svalových špirál. Ako svaly v pohybe zapájať a tiež dôležité uloľnenie a natiahnutie svalov po práci.

3. týždeň Bonusový

Doladíme cvičenie do vedomého pohybu.  Ukážem vám pár cvikov pre lepšie natiahnutie svalov šije na zmiernenie bolestí v krčnej chrbtici.

4.týždeň

Pridáme 2 nové cviky s lanom a ich variácie. Veľmi účinné najmä pri problémoch hrudnej chrbtice, ako napríklad skolióza.

5.týždeň Bonusový

 Začneme budovať váš pevný postoj v chôdzi. Začnete si v nej viac uvedomovať a meniť svoje zlozvyky

6.týždeň

Zameriame sa na pevnosť a pružnosť svalov nôh. Natiahnete v cvičeniach svaly stehna a lýtka, aby vám umožnili chôdzu bez obmedzení a bolestí kĺbov. Budem vás viesť a motivovať aj ku krátkemu behu. Budete si užívať pocit ľahkosti v pohybe.

7.týždeň

Pridáme cviky pre lepšiu pružnosť chrbtice a jej stabilitu pri rotácií. Naučíte sa, ktorá časť chrbtice by mala v pohybe rotovať a ktorá by pri ňom mala byť stabilizovaná.  Ukážem vám ako vyzerá správna a efektívna chôdza. Vyskúšate si množstvo variácií cvikov, ktoré vás pripravia na turistiku, či dokonca beh a budú vás baviť.

8.týždeň Bonusový

Po 7 týždňoch sa budete v cvičení cítiť ako doma. Naučím vás ako si vytvárať funkčné zostavy z  naučených cvikov a používať princípy cvičenia v praxi.

Bonusové videá

Každý týždeň sú pre vás pripravené videá s tipmi: 1.Ako si udržať motiváciu. 2.Pre vaše denné pohybové návyky. 3.Ako sa zbaviť zlozvykov. 4.Meditácia, ako nástroj pozitívnej zmeny. A omnoho viac.. Podľa vašich postrehov a otázok pridávam bonusy aktuálne do všetkých skupín.

Čo by ste za takéto cvičenie zaplatili v štúdiu?

Moji klienti za takýto 8 týždňový komplexný program na zlepšenie zdravia dajú minimálne 218 eur 

.... ale počkajte... pre vás mám lepšiu ponuku !

.... získajte omnoho viac...                  ⬇️⬇️⬇️

Na prvé cvičenie som išiel s veľkými bolesťami. Vzdialenosť od auta do štúdia, asi 150 metrov, som išiel s dvomi prestávkami. Musel som si čupnúť, tak ma bolel chrbát a noha. Cvičiť som mohol len v sede, inak sa nedalo. Po prvom týždni som už začal cvičiť v stoji a po mesiaci už nemám bolesti pri chôdzi, ani pri cvičení. Keď to takto pôjde aj ďalej, o ďalší mesiac budem hádam aj behať.
Marcel Hrušovský
..po cvičení sa cítim ako po dobrej masáži
Vierka ZávodnáMasérka
Cvičím pravidelne každý deň zostavu v dĺžke 10 – 12 minút. Cez víkendy 20 minút. Bolesti sa už nevracajú späť. S cvičením som začal pred dvomi rokmi kvôli bolestiam pri pohybe a veľkému obmedzeniu v mojich záľubách. Obľúbil som si ho hneď od začiatku pre jednoduchosť a aj preto že nepotrebuje veľa priestoru. Momentálne sa cítim výborne, nemám žiadne pohybové obmedzenia alebo bolesti.
Ing Peter Znášik

Objednajte si celý kurz teraz a pribalím vám k nemu dva darčeky, aby ste pri cvičení lepšie pochopili princíp fungovania svalov a tela,vedeli sa lepšie uvoľniť a zlešili svoju pozornosť

A ešte niečo... vo facebookovej skupine sa stále niečo deje.. vy v nej ostávate a všetky aktualizácie a doplnené videá môžete sledovať bez obmedzenia.

Takýto kurz je živý produkt! ⬇️⬇️⬇️

Nestihli ste náš Vstupný workshop Naučte telo byť zdravé? Nevadí..              

Pribalím vám zostrih záznamu v hodnote 49 eur ako darček.

Workshop bol velmi inšpirujúci, viac sa sústredim na "poctivé" dýchanie, napravila som mačaci chrbat. Pochopila som, že netreba isť do extrémnych pozicii pri ňom , skvelé. Takže veľmi pozitivne hodnotim.
Jana S. Bratislava

A ešte niečo..                                                Prihláste sa teraz a získajte aj tento darček:

Kurz Manuál pre Zdravé Svaly v hodnote 58 eur vám pribalím úplne zdarma.

Nájdete v ňom hlavne toto:

 • Ako dokážu svaly kooperovať pri pohybe a poskytovať si navzájom oporu
 • Čo sú spúšťače svalových reťazcov a ako ich ovládať
 • Ako môžu zádrže v cvičení devastovať svaly
 • Prečo je jednoduchý pohyb účinnejší ako silové cvičenie
 • Ako dokážu zdravé svaly uzdraviť celé telo
 • Praktické návody a ukážky prirodzeného pohybového modelu
 • Naučíte sa ako pripraviť svaly na tréning a urobiť aktívny strečing
8 Týždňový kurz ZDRAVÉ CVIČENIE
218 eur
Workshop NAUČTE TELO BYŤ ZDRAVÉ
49 eur
Kurz MANUÁL PRE ZDRAVÉ SVALY
58 eur
HODNOTA SPOLU
325 eur
OBJEDNAJTE TERAZ ZA
324
99,50 eur
Objednajte teraz za mimoriadnu cenu s úžasnými bonusmi
Lepšiu ponuku vám už dať nedokážem 🙂

 Jeden z najväščích ľudí tejto planéty povedal:

To, čo budete, je to, čo robíte práve teraz. 

Myslite na to, že to, čo teraz urobíte sa stáva tým, ako sa budete cítiť zajtra, o týždeň, o rok...

Prečo by ste si mali nechať odo mňa poradiť?

Som Jana Bernáth, mám 57 rokov a keby ste sa ma opýtali, aké obdobie svojho života práve prežívam, tak vám poviem, že to najlepšie. Mám ohromnú silu a chuť učiť sa a tvoriť nové veci. Moja práca ma neskutočne baví. Povinnosti neodkladám a vôbec ma neunavuje ich robiť.                                               

 No a samozrejme každý deň cvičím, chodím a behám a to bez nútenia .                                                    

Keby ste sa ma spýtali pred 14. rokmi, aké obdobie svojho života práve prežívam, moja odpoveď by bola, že bolestné, plné trápenia, ale aj hľadania. Obdobie často sa opakujúcich chorôb, striedajúcich sa s bolesťami.

Bolo to obdobie hľadania cesty ako z tohto kolotoča von a, pravdupovediac, moc sa mi nedarilo. Vždy, keď ma skolila nejaká choroba alebo bolesti chrbta hľadala som intenzívnejšie, čo mi pomôže. Predtým som bola presvedčená, že sú to rôzne terapie, podporné prostriedky, ako doplnky výživy, špeciálne očistné kúry, ktoré mi dodajú energiu a silu vyzdravieť.

Od detstva som riešila problémy chrbtice ako je skolióza, hrudná kyfóza a ďalšie a ďalšie.

Obdobie od roku 2006 nebolo ľahké, ale mala som jasno v tom čo potrebujem a chcem.     

A našla som aj svoje prečo…                                                                                           

Chcela som svoj čas tráviť podľa seba a nie podľa toho, či som chorá a ubolená, alebo nie.

Rozhodla som sa vydať na cestu uzdravenia a udržať si pevné zdravie natrvalo.                                      

Začala som CVIČENÍM.

 Začala som spoznávať ako to v mojom tele naozaj funguje a viac si uvedomovať, čo robím, ako to robím, ako držím svoje telo, keď stojím, ako to je pri práci a ako sa potom cítim.

Začala som si viac všímať iných ľudí, svojich klientov, ako stoja, chodia. Akú prácu robia, na čo sa sťažujú, že ich trápi.

Dospela som k záveru, že zlé pohybové návyky, málo prirodzeného pohybu či veľa škodlivého pohybu spôsobujú nerovnováhu a s ňou prichádzajú bolesti a choroby.

Vedeli ste, že pravidelný pohyb a svalová činnosť chránia mozog pred neurodegeneratívnymi ochoreniami ako napríklad Alzheimerova choroba? Je vedecky dokázané, že svalová činnosť pôsobí priamo na rozvoj mozgovej kôry a hippocampu. Tak, ako sa rozvíjajú v správnej funkcií svaly, rovnako sa rozvíjajú aj tieto časti mozgu.

A keď svalová práca dokáže toto, tak je úplne jasné, že ostatné orgány budú reagovať na svalové cvičenie podobne. Jednoduché, však?

     Pýtate sa: Je to vôbec pre mňa?

Cvičenie v tomto kurze je určené:

 • pre ľudí bez vekového obmedzenia
 • pre ľudí so sedavým spôsobom zamestnania, ale aj  pre manuálne pracujúcich ľudí s dlhodobým zaťažením
 • pre ľudí, ktorí majú časté bolesti chrbta, kĺbov, hlavy a podobne, spôsobené zlým držaním tela
 • pre tých, čo často siahajú po liekoch proti bolesti a chcú to zmeniť
 • pre ľudí, ktorí sa rozhodli venovať svojmu zdraviu aspoň 15 minút denne
 • pre ľudí s veľkým pracovným zaťažením a stresom
 • pre ľudí s nadváhou, ktorí sú málo pohybliví aby mohli začať chudnúť pohybom
 • pre ženy po pôrode na spevnenie svalstva

 

Copyright © 2020 jana bernath