KURZY LÁSKAVEJ MASÁŽE 

Uzdravte seba a svojich blízkych láskavým dotykom.

Veľmi pekne ďakujem za možnosť absolvovať tvoju školu, Janka. Nepreháňam, keď napíšem, cítim sa požehnaný, že som mohol čerpať z tvojich dlhoročných skúseností. Učenie neskočilo kurzom, teraz prichádza čas to vlastnoručne vyskúšané a precítené zužitkovať v praxi.
Maroš MarcinkechMasér pre radosť

Pred nedávnom som si vypočula jeden odborný rozhovor o masážach na Slovensku a pochopila som, že spôsob ako sa masáž vyučuje v masérskych školách na základe usmernení ministerstva školstva, zdravotníctva a iných štátnych orgánov a ako sa ďalej masáž prezentuje, nezodpovedá skutočnej hodnote masáže. Takže som sa rozhodla začať robiť kurzy pre širokú verejnosť. Každý človek by mal mať prístup k liečivej masáži. Absolventi masérskych kurzov akreditovaných škôl sa nič podobné neučia. a preto nemôžu poskytovať naozaj funkčnú liečebnú masáž. A nevedia to, o čom svedčia skúsenosti ich klientov.

Ľudia by mali dostať možnosť sa naučiť ako si pomôcť navzájom v úzkom kruhu rodiny a blízkych, a to aj bez špeciálneho vzdelania. Mali by mať možnosť uzdravovať sa sami.

Masérky a maséri by mali dostať šancu robiť skvelú liečebnú masáž, využiť svoju kreativitu a nenechať si zviazať svoje ruky.

Takže po 28 rokoch profesionálnej kariéry masérky a terapeutky, idem do toho.

Rozhodla som sa učiť skvelú masáž vás všetkých.

Mojou víziou je spojiť v jednom kurze ľudí, ktorí sa chcú masážami živiť s tými, čo chcú robiť skvelé masáže pre svojich blízkych.

Jana Bernath

Postarajte sa o seba navzájom.

Uzdravte sa dotykom

Asi 10 let jsem měla oteklé nohy kolem kotníků. Po první masáži u Jany, jsem pocítila úlevu a konečně jsem své kotníky videla. 🙂 Naučila mně, jak si udělat automasáž. Teď už nemusím pro pomoc nikam. Zvládám to sama. Masáž jsi dávám jako odměnu. Díky.
Šárka, Česká republika
Masáž som v živote nerobila. Ale cvičím acroyogu a naskytla sa mi možnosť spolupracovať ako inštruktorka. Potrebovala som pre svojich žiakov urobiť aj uvoľnenie svalov, kĺbov.. No proste som sa potrebovala naučiť nejaké základy terapeutickej masáže. Zúčastnila som sa kurzu s masérmi a oni počas mojej masáže ani nespoznali že ja sa masážami neživím 🙂
Linda Cvičiteľka Acroyogy
Janku som spoznala na mojom prvom masérskom kurze v Žiline, kde pomáhala s praktickou časťou . Páčil sa jej môj dotyk a prehovorila ma aby som išla masírovať na Cyprus do 5 hviezdičkového hotela na pláži. Nikdy predtým som masáže pre cudzích ľudí nerobila. Jana ma zaučila do niektorých špeciálnych techník, ktoré používala vo svojich masážach. Pomohla mi vytvoriť si svoj osobitý štýl masáže. Hotelový hostia žasli. Bola som na roztrhanie.
Lucia Rajčanová

Milujem svoju prácuVolám sa Jana Bernáth, masážami sa živím viac ako 28 rokov a svoje masáže si užívam spolu s mojimi klientami.Masírujem teda už pár pekných rokov a svoj smer v masérskej praxi som sa rozhodla zmeniť a o svoje tajomstvo umenia dotyku sa  podeliť.Mnohé sa počas rokov v mojej práci zmenilo, avšak to ocenenie od klientov,  že to bola tá najlepšia masáž akú kedy zažili, ostalo.Je za ním veľa práce, nápadov a odvahy ich realizovať.  Je za ním moja vášeň a zanietenie. Je za ním vlastná skúsenosť s bolesťou, vlastné riešenia a úspechy.

Vytvorila som pre vás sériu kurzov a seminárov na základe vlastných 28 ročných skúseností s masážami a zlepšovaním zdravia.

Je to úplne nová dimenzia v technike masáže.

Jednoduchosť a funkčnosť vyskúšaná a overená mojou praxou.

Techniky profesionála, ktoré hravo zvládnete aj doma.

 

Učte sa sami masírovať od ľudí, ktorí sa masážami živia.

Naučím tú najlepšiu masáž každého, kto sa chce postarať o seba a svojich blízkych.

Prečo by ste mali vedieť urobiť skvelú masáž? 

   Hlavne  preto aby ste….

 • neboli závislí na maséroch a terapeutoch
 • sami ovládli umenie dotyku
 • prijali zodpovednosť za svoje zdravie a život
 •  pomohli zlepšiť kvalitu života sebe, svojej rodine a blízkym
 • sa nemuseli trápiť tým, kde nájdete dobrého maséra
 • vedeli efektívne využívať svoj potenciál pre zdravie seba aj iných
 • robili ľuďom okolo vás radosť svojou originálnou masážou
 •  aby ste našli svoje poslanie a rozvíjali svoj talent , o ktorom ste možno ani nevedeli 

A čo sa v kurze môžu naučiť profi masérky a maséri spolu s laikmi? 

Naučíte sa masáž, ktorú ľudia od vás chcú.

Vymeníte si navzájom role a zistíte na vlastnom tele, čo od masáže ľudia očakávajú.

Výrazne sa odlíšite od konkurencie.

Je možné, že v kurze nájdete aj nových zákazníkov 🙂

        Ale hlavne ….

urobíte ľuďom okolo vás radosť svojou originálnou masážou 

nájdete v sebe kreatívneho majstra dotyku a nebudete opakovať len naučené postupy 

naučíte sa prevziať zodpovednosť za svoje zdravie a budete zdieľať túto múdrosť ďalej

nebudete slepo preberať zodpovednosť za zdravie svojich klientov

pomôžete im zlepšiť kvalitu života úžasnou masážou a dobrými radami na základe vlastných skúseností

naučíte sa efektívne využívať svoju silu a potenciál pre zdravie seba aj iných

začnete si užívať svoje masáže spolu so svojimi klientami

nebude to pre vás práca, nájdete svoje poslanie

Som veľmi rada že mi Janka vstúpila do života. Okrem toho, že ma naučila veľa o masáži, ukázala mi aj veľa vecí, ako zmeniť svoje zlozvyky, ako používať svoje telo pri pohybe a práci.
Vierka ZávodnáMasérka
Moja masáž bola pred tým, ako som sa začal učiť u Jany, naozaj prepadák. Keď prišla ku mne na masáž, jej hodnotenie bolo 7 v rebríčku   kde 1 je najlepšia masáž a 10 najhoršia. To, ako pristupuje k učeniu, je super. Žiadne zbytočné teórie, ale prax. Nič som nepotreboval písať. Všetku teóriu som dostal na mail. Takto sme sa venovali práci s vlastným telom a technike masáže
JozefMasér a terapeut

Čo vás dokážem naučiť?

 Masážami sa živím viac ako 28 rokov a viac ako 12 rokov učím ľudí lepšie žiť. Moji klienti sa odo mňa naučili uvádzať do života rôzne zmeny. Často to nešlo ľahko, ale s pomocou mojej kreativity, vcítenia sa do pocitov ľudí a vlastnej skúsenosti som vždy našla riešenia aby sme sa spoločne dopracovali k úspechu. Dokážem naučiť kohokoľvek a čokoľvek. Hľadám pre každého ten správny a čo najjednoduchší postup ako sa posunúť vpred. Okrem masáží učím ľudí cvičiť, meditovať, cítiť a rozpoznávať dobré veci. Prinášať a zapracovať ich do každodenného života. Dokázala som naučiť cvičiť aj pohybových analfabetov. Naučila som priemerných masérov slušne masírovať za veľmi krátky čas.

 • Ukážem vám všetko čo viem, čo som vytvorila rokmi svojej práce.
 • Všetko vás naučím formou, ktorá bude zrozumiteľná pre každého z vás.
 • Nemusíte to vymýšľať celé odznova. Zabralo by vám to veľa času a čas sú peniaze.
 • Neplýtvajte ani jedným ani druhým.
 • Nepotrebujete roky štúdia anatómie, všetko zažijete a pochopíte na vlastnej koži 🙂
 • Naučíte sa princípy, na ktorých som postavila svoju masáž ja. Stačí ich použiť a váš dotyk sa stane maximálne efektívny.
 • Naučím vás porozumieť tomu, čo a ako masážou dokážete zlepšiť. 
 • Odhalím vám svoje tajné ingrediencie masáže, tajomstvo prijímania a odovzdávania energie a lásky zároveň
 • Naučím vás pracovať efektívne a robiť to, čo prinášať liečebný účinok. 
 • Naučím vás nájsť v sebe úžasného maséra či masérku pre seba a svojich blízkych.
 • Získate a v praxi si overíte postupy a jednoduché návody ako masírovať bez veľkého fyzického vypätia, ale pritom s maximálnym liečivým účinkom.
 • Pochopíte ako využívať celé telo pri práci rukami a tak ho posilniť. Zbavíte sa aj vy sami zbytočného napätia. Jedine tak dokážete uvoľnenie odovzdávať.
 • Budete si navzájom užívať masáže so svojimi blízkymi práve vtedy keď budete potrebovať.

Mojou víziou je spojiť v jednom kurze ľudí, ktorí sa chcú masážami živiť s tými, čo chcú robiť skvelé masáže pre svojich blízkych.

Jana Bernath

Mimochodom...neviete o akej masáži to tu píšem?

Chcete si ešte pred kurzom vyskúšať, ako chutí najlepšia masáž? Objednajte teraz, užite si ju a budete mať jasno čo vás viem naučiť..

Mal som veľké bolesti v krčnej chrbtici a ramene. Masáž mi pomohla vždy len na určitý čas. V mojej profesií je veľké jednostranné zaťaženie. Takúto masáž by som si rád doprial aj častejšie, aby som mohol pracovať bez bolestí.
MUDr Marek ZvolenskýZubný lekár
Bolo to akoby ma pri masáži rozobrala na súčiastky, premazala, vyčistila a poskladala znova dohromady. Začal som masírovať svojich priateľov a rodinu pre radosť. Toto sa chcem od nej naučiť a do mojich masáži dať.
MarošMasér pre radosť
Najlepšia masáž, akú som kedy mal. Netušil som, čo všetko sa dá masážou upraviť. Som ako vymenený
Peter MessingerVeterinár

U mňa sa naučíte to, čo vám váš masér pravdepodobne neukáže

 Čo sa naučíte v prvých kurzoch: 

Ako to u nás prebieha? Okrem toho, že sa veľa naučíte, užijete si skvelú profi masáž. Pravdepodobne najlepšiu, akú ste kedy zažili.

Váš partner v kurze si všetko vyskúša a vy mu budete vedieť dať spätnú väzbu podľa toho, čo ste precítili. Prestriedate sa v jednotlivých blokoch masáže. Skúšať a trénovať budete obaja rovnako. Všetko sa naučíte aplikovať aj v automasáži.Všetko zažijete, precítite, vyskúšate si a naučíte sa. V jednom kurze je obmedzený počet osôb. To je záruka intenzívnej pozornosti z mojej strany.

Pomôžem vám tiež nájsť odpovede na otázky, prečo sa vám niektoré bolesti a choroby vracajú. Spolu nájdeme jednoduché riešenia ako to zmeniť.

Nebojte sa, nenechám vás robiť veci zle.

Žiaden priemer! Chcem, aby ste boli najlepší!

Mojou víziou je, aby ste sa neustále zlepšovali. Ďalšia podpora je samozrejmosťou. 

Dokonca si od vás nechám urobiť masáž, ak si budete priať:) 

Nepotrebujete si kupovať masérske lehátko.

Naučím vás urobiť super masáž aj na podložke na zemi.

Zlepšíte tak dokonca svoju pohyblivosť, verte mi.

 

...mimochodom, môžete prísť na kurz aj sama, či sám.

  Zabezpečíme všetko tak, aby ste mali s kým trénovať...

 

Na začiatok máme pre vás toto 👇👇👇

1.KURZ:

TRI ZÁKLADNÉ PRINCÍPY FUNKČNEJ MASÁŽE

 Kurz je pripravený pre 4 osoby, a to každý mesiac. 

Stačí sa prihlásiť a termín vyberieme spolu.

Miesto konania:  Jana Bernath, Pekárska 23, Trnava, 

1. deň:

Základné princípy fungovania svalov a kĺbov.

Čo všetko sa dá masážou ovplyvniť.

Aké esenciálne oleje používať pri masážach.

Praktický tréning uvoľňujúcich techník v automasáži a vzájomnej masáži

 

2. deň:

Prečo nás to bolí.

Ako môžeme pomôcť masážou pri akútnej bolesti svalov.

Čo treba robiť pri chronických problémoch, bolestiach chrbtice a kĺbov-praktický tréning.

Pozornosť a energia počas masáže-tréning pozornosti pri masáži a uvoľnenie pomocou dýchania.

Ďalšie možnosti uzdravenia. Ako málo stačí zmeniť aby sme neboli chorí a boľaví

Začala som robiť masáže ako svoju záľubu. Som rada, že toto bol môj prvý kurz. Všetky tie zbytočné chyby, ktoré sa naučia a potom robia začínajúci maséri som preskočila. Super bolo aj to, že sme boli v malej skupine a stále pod dohľadom. Po dvoch dňoch kurzu cítim, že moja masérska kariéra začína dobre. Rada prídem aj na ďalší kurz. Veľká vďaka.
Laura, Zdravé masáže Bratislava
Tvoje školenie mi vnieslo veľa pozitíva a nabilo ma energiou. Veľmi sa teším na ďalšie stretnutie. Určite sa chcem od teba ďalej učiť
AndreaKurz masáže v Brighter Life. sk Bratislava

 Kurz je pripravený pre 4 osoby, a to každý mesiac. 

Stačí sa prihlásiť a termín vyberieme spolu.

Miesto konania: Jana Bernath, Pekárska 23, Trnava, 

1.  Dokážete efektívne a rýchlo pomôcť a uľaviť boľavým  kĺbom.

Naučíte sa natiahnuť skrátené svaly v okolí kĺbu, ktoré ho blokujú v pohybe, čo spôsobuje bolesť.

2.  Dosiahnete väčšiu vôľu pohybu v kĺboch.

Naučíte sa pomocou pasívnych pohybov a mojej techniky uvoľniť kĺby jednoducho a bezbolestne.

3.   Zlepšíte tok energie.                                                                     

 Naučíte sa zopár jednoduchých a veľmi príjemných dotykov na zlepšenie toku energie. Tajomstvo odovzdávania a prijímania energie počas masáže. Toto bude určite tým najsilnejším momentom počas masáže pre oboch. Je to tajomstvo rovnováhy prúdenia lásky.

4. Pochopíte, prečo je moja masáž výnimočná a ľudia ju hodnotia, ako najlepšiu, akú kedy zažili. Získate túto jedinečnosť pre svoju masáž, pre svoje vzťahy a život.

Všetko sa naučíte aplikovať aj v automasáži.

 

Nečakajte kým vás to začne bolieť, doprajte si masáž každý deň.

Prihláste sa do kurzu teraz a vezmite

ZDRAVIE DO SVOJICH RÚK.

 

Určite to bola najlepšia zdravotná masáž čo som absolvoval a to som pochodil pol sveta..
Roman Kucharík
Pri masáži som sa cítil príjemne. Po nej absolútne voľný. Nektoré masérske úkony boli na prahu pohyblivosti mojich končatín, ale prekvapujúce bolo, že bolesť som necítil.
Peter Znášik
Masáž bola fantastická. Takúto masáž som v živote nezažil a to som ich už absolvoval veľa.
Juraj Kučera
Lepšie masáže som vážne nezažila. Aj keď chodím pravidelne, vždy je to iné. Vždy ma niečím novým prekvapí. Úžasné!
MUDr Hana Chomátovázubná lekárka

MÁM PRE VÁS PRIPRAVENÉ ĎALŠIE KURZY.

      2. Kurz:

Rozprúdenie stagnujúcej lymfy

 Kurz je pripravený pre 4 osoby, a to každý mesiac. 

Stačí sa prihlásiť a termín vyberieme spolu.

Miesto konania: Jana Bernath, Pekárska 23, Trnava, 

1 Naučíte sa uvoľniť unavené a ťažké nohy. 

2.Pár jednoduchých hmatov lymfodrenáže vám pomôže rozpustiť opuchy okolo kĺbov.

3 Pravidelným opakovaním tejto automasáže sa konečne zmestíte do svojich topánok

4 Zlepšíte činnosť svojho imunitného systému a budete odolnejší voči virózam a infekciám.

5. Ukážem vám, ktoré esenciálne oleje podporujú pohyb lymfy a zlepšujú stav cievnej steny. Získate špeciálnu zľavu na vybrané oleje len počas tohto kurzu.

6. Naučíte sa urobiť príjemnú masáž s lymfodrenážnym účinkom pre svojich blízkych.

Pomôžete ňou rozprúdiť v tele život a zamedzíte tak stagnácií na všetkých úrovniach .

7. Ukážem vám jednoduchý ranný rituál pre rozprúdenie života vo vašom tele.

Asi 10 let jsem měla oteklé nohy kolem kotníků. Po první masáži u Jany, jsem pocítila úlevu a konečně jsem své kotníky videla. 🙂 Naučila mně, jak si udělat automasáž. Teď už nemusím pro pomoc nikam. Zvládám to sama. Masáž jsi dávám jako odměnu. Díky.
ŠárkaČeská republika

 Kurz je pripravený pre 4 osoby, a to každý mesiac. 

Stačí sa prihlásiť a termín vyberieme spolu.

Miesto konania: Jana Bernath, Pekárska 23, Trnava, 

Mimochodom, môžete prísť na kurz aj sama, či sám.

 Zabezpečíme všetko tak, aby ste mali s kým trénovať...

U mňa sa naučíte to, čo vám váš masér pravdepodobne neukáže

3. Kurz:

Veľký refresh +

UVOĽŇUJÚCA LIEČEBNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

 Kurz je pripravený pre 4 osoby, a to každý mesiac. 

Stačí sa prihlásiť a termín vyberieme spolu.

Miesto konania: Jana Bernath, Pekárska 23, Trnava, 

1. Naučíte sa urobiť príjemnú a účinnú masáž chodidla, odstrániť tak únavu a bolesť.

2. Dokážete rýchlo riešiť bolesti a blokády krku a chrbtice.

3. Túto techniku môžete efektívne využiť pri automasáži, keď si nedočiahnete na boľavé miesta na chrbte.

4.Všetko sa naučíte aplikovať aj v automasáži.

Všetko čo už ste sa naučili si zopakujete. Predvediete svoju masáž kolegom v kurze a získate ich ohodnotenie. Najlepšie hodnotená masáž bude odmenená 🙂

 

U mňa sa naučíte to, čo vám váš masér pravdepodobne neukáže

Milujem svoju prácu

Mnohé sa počas rokov v mojej práci zmenilo, avšak to ocenenie od klientov,  že to bola tá najlepšia masáž akú kedy zažili, ostalo .

Je za ním veľa práce, nápadov a odvahy ich realizovať.  Je za ním moja vášeň a zanietenie. Je za ním vlastná skúsenosť s bolesťou, vlastné riešenia a úspechy.

Postarajte sa o seba.

Uzdravte sa dotykom